Kategórie

0.00 5
0 hodnotení
Wellneo.sk
V dnešnej uponáhľanej dobe je zdravý životný štýl veľmi dôležitý. Každý z nás túži byť zdravý a páčiť sa nielen sám sebe, ale aj ostatným. Popri práci, rodine a povinnostiach ostáva na cvičenie a zdravé stravovanie len málo času. Wellneo je tu preto, aby poradil, motivoval a našiel praktické a šikovné riešenia, ako viesť aktívnejší život, zostať fit a plný energie a byť zdravší aj popri všetkých starostiach.

Značka Wellneo (pôvodne Liveactive.sk) vznikla v roku 2012 ako zhmotnenie myšlienky „Žiť, byť šťastný a aktívny“, teda žiť aktívne. Od začiatku bolo jasné, že sa budeme sústreďovať na ponuku kvalitného a cenovo dostupného fitness, športového a outdoorového vybavenia pre všetkých, ktorí chcú byť zdraví a fit.

Našimi zákazníkmi sú ľudia, ktorých stretávate denne. Mamičky, čo chcú schudnúť, mladí ľudia sledujúci trendy v zdravej výžive, starší ľudia, ktorí sa chcú udržať vo forme… Sme radi, že môžeme poradiť a pomôcť všetkým bez ohľadu na vek, pohlavie, typ postavy či skúsenosti s cvičením.
  • Možnosť použiť online: Áno
Prejsť na stránku
Notice: Undefined property: stdClass::$title in /data/web/virtuals/197044/virtual/www/content/themes/Default/reviews.php on line 83
Hodnotenia pre Wellneo.sk:
Momentálne žiadne hodnotenia