Kategórie

Najlepšie obchody
Najlepsiamoda.sk
Spoločnosť Najlepšia móda, s.r.o. bola založená v roku 2014 s hlavnou víziou ponúkať zákazníkom kvalitné značkové oblečenie za prijateľné ceny. Jedinečnosť produktového portfólia spoločnosti spočíva najmä v unikátnom, modernom dizajne a strihoch oblečenia. Ďalším dôležitým kritériom, ktorému spoločnosť dáva vysoký význam je rozsiahlosť, resp. kvantita ponúkaných produktov. Spoločnosť prináša široký výber viac ako 2300 modelov oblečenia, ktoré dokážu uspokojiť rôznorodé požiadavky a dopyt zákazníkov.

Oblečenie je zákazníkom expedované čo najrýchlejšie, či už sú produkty dostupné skladom alebo na objednávku. Spoločnosť si mimoriadne cení každého svojho zákazníka, preto má vybudovaný vernostný systém a rôzne ďalšie odmeňovacie formy. Každý zákazník má možnosť zapojiť sa do výhodného vernostného systému spoločnosti. Pre najvernejších zákazníkov má spoločnosť vytvorený VIP Klub, v ktorom zákazníci získavajú fixné zľavy pre všetky nákupy. Pre nových zákazníkov sú dostupné zľavové kupóny na prvý nákup.

Spoločnosť má vybudované veľmi dobré meno o čom svedčí získanie a dlhodobé udržiavanie certifikátu Overené zákazníkmi od spoločnosti Heureka Shopping s.r.o.
  • Kupóny: 1
  • Produkty: 0
  • Možnosť použiť online: Áno

  • Notice: Undefined property: stdClass::$title in /data/web/virtuals/197044/virtual/www/content/themes/Default/top-stores.php on line 91
Najzlato.sk
Gold Credit, investičná spoločnosť v oblasti zlata a financií s 20 ročnými skúsenosťami, využila všetky svoje poznatky o práci so šperkami a založila internetové zlatníctvo www.najzlato.sk. Bohatý sortiment predstavujú prstene so Swarovskeho zirkónmi, retiazky a náramky s vysokým leskom, ale aj prívesky s jemným gravirovaním, oslnivé dámske a detské náušnice. Každý jeden šperk je originál, pričom všetky spája noblesa, nadčasový dizajn a kvalita. Aj náročnejší zákazníci ocenia 14 karátové zlato, označované aj ako 585/000, z ktorého sú šperky zhotovené. Patrí k tým najpredávanejším a vďaka svojim výhodám je v našich končinách často vyhľadávané.
  • Kupóny: 1
  • Produkty: 0
  • Možnosť použiť online: Áno

  • Notice: Undefined property: stdClass::$title in /data/web/virtuals/197044/virtual/www/content/themes/Default/top-stores.php on line 91